Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

GWIAZDA STARA

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem wysokiej technologii, koncentrującym się na badaniach i rozwoju oraz wytwarzaniu produktów energooszczędnych, takich jak kurtyna powietrzna, ogrzewanie wentylatora i promiennik ciepła, itp. Jako jedna z głównych marek w branży kurtyn powietrznych, Theodoor produkuje różne kurtyny powietrzne i eksportuje do ponad 80 krajów i regionów.

P PRODUKCJA ODBIORU

Założona w 2002 r. Firma Theodoor znajduje się w nowozelandzkim regionie Guangzhou - nowozelandzkim mieście wiedzy (SSGKC) o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych. Dysponujemy nowoczesnymi warsztatami produkcyjnymi, stosując najbardziej zaawansowane urządzenia przemysłowe i urządzenia do wykrywania, aby zapewnić precyzję produkcji i stabilność wyjątkowo niezawodnej gwarancji. Theodoor ma pełne produkty seryjne, które spełniają zróżnicowane wymagania w różnych krajach i obszarach.

TECHNOLOGIA INNOWACJI

Dzięki konsekwentnemu tworzeniu i innowacjom, Theodoor zbudował krajowe standardowe laboratorium symulacji środowiskowych, a także długoterminowe laboratorium kurtyny powietrznej. Co więcej, Theodoor uzyskał dostęp do krajowych wynalazków i innych patentów ponad 80 pozycji, prowadząc jakość i wydajność aktualizacji produktu w branży. Theodoor i produkty przeszły certyfikaty ISO9001, ISO14001, CCC, CE, CB, ROHS, ERP, UL, SASO, INMETRO i SAA itp.

ŻNIWO HONOR

Theodoor nabył "High-tech Enterprises", "Famous Brand", "Markę Air Curtain Star", "Kluczowe produkty marketingowe rządu miejskiego Guangzhou", "Top-dziesięć znanych marek", "Top-dziesięć zalet przedsiębiorstw", "The Nagroda za największą wartość inwestycyjną "," Zatwierdzenie Międzynarodowych Standardowych Standardów Produktu "oraz" Standard Innovation Working Award "i wygrała przetargi dotyczące pasujących projektów Guangzhou Asian Games, Beijing Olympic, Shanghai World Expo, Wanda Plaza i Xian World Horticulture Expo itp. "Innowacja, tworzenie, dzielenie się, przynoszące zyski" Theodoor zobowiązuje się do stworzenia lepszego, zielonego życia dla klientów na całym świecie.

Duch przedsiębiorczości

Zawód, uwaga, koncentracja!

Misja korporacyjna

Idealne połączenie technologii i aplikacji, które sprawiają, że świat staje się zielonym i lepszym miejscem do życia.

Koncepcja jakości

Dziedzictwo Niemiec rygorystyczny i precyzyjny styl, jakość przede wszystkim.

Filozofia biznesu

Innowacja, tworzenie, udostępnianie, win-win! Trzymaj się oryginalnego stworzenia, ciągłych innowacji.

Koncepcja rynku

Theodoor zobowiązał się do badań i rozwoju, aby sprostać globalnym potrzebom poszczególnych użytkowników. Technologia i synchronizacja europejska, szybka reakcja na potrzeby klientów. Użyj produktu Theodoor jako początkowego i ostatecznego wyboru klienta.

Filozofia zarządzania

Theodoor nie tylko uczciwie traktuje pracowników, ale także traktuje zasoby ludzkie jako najcenniejszy kapitał przedsiębiorstwa, próbując rekrutować utalentowanych ludzi i kształtować organizację uczącą się.

Historia

2017 Wygrał przetarg na Beijing Electric Coal to Electricity Project. I jest przyznawany jako "organizacja badawczo-rozwojowa w Guangzhou".

2016 Nasz nowy budynek fabryczny został oddany do użytku. Do tej pory mamy ponad 12 linii produkcyjnych. A nasze zdolności produkcyjne osiągnęły 60 000 szt / miesiąc dla kurtyny powietrznej, 10 000 szt dla pompy ciepła. Poza tym, umieściliśmy wiele talentów, kapitału i pracy w opracowywaniu nowych kurtyn powietrznych, klimatyzatorów grzewczych i pomp ciepła, aby sprostać większym wymaganiom rynku. Naszym celem jest nie tylko konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji, ale także najwyższa jakość, najlepsze wzornictwo i najlepsze trendy.

2015 Zakończenie trzeciej fazy budowy fabryki. Zainwestował prawie 30 milionów RMB, a powierzchnia osiągnęła 15 000 metrów kwadratowych. Projekt ekspansji został wymieniony jako kluczowe projekty krajowe, co zostało szczególnie zgłoszone w raporcie GD TV 630.

2014 Uzyskano nagrodę "Bardzo nowe przedsiębiorstwo technologiczne", nagrodę "Gwiazda kurtyny powietrznej". Uczestniczył w targach w Niemczech "Chillventa", produkty o wysokiej wydajności i luksusowym wzornictwie zyskały dużą popularność na międzynarodowej platformie. Pierwszy zastosowany system zarządzania ERP w terenie, tworzenie inteligentnych linii produkcyjnych automatyzacji.

2013 Zdobycie nagrody "znanej marki Guangzhou", podkreślenie widoczności i reputacji marki Theodoor, wprowadzenie na rynek bardziej modnej serii podgrzewanej kurtyny powietrznej i ciepłego klimatyzatora, zaspokojone większe zapotrzebowanie.

2010 Theodoor iskrzący na Shanghai Refrigeration (CRH), Canton Fair i innych targach w kraju i za granicą.

2008 Nawiązanie partnerstwa z jednym z 500 największych przedsiębiorstw. Wprowadzenie do użytku krajowego standardowego laboratorium symulacji środowiskowej, osiągnęło nowy wysoki poziom międzynarodowej normy. "Theodoor" stał się wiodącą na świecie marką wysokiej klasy kurtyn powietrznych.

2006 Theodoor był pierwszą firmą, która uzyskała certyfikat "UL" w tej linii, posiada również certyfikat ISO9001: 2000, BV Assessment Report, certyfikaty CCC, CE, CB, ROHS, SASO, INMETRO itd.

2004 Ekskluzywne badania i rozwój kurtyny powietrznej "Fashion Wind Series", która uzyskała patent krajowy, wprowadzając niemiecką technologię napędową, działającą bez przerwy przez ponad 5000 godzin.

2003 Promowanie nowej i świeżej modelowej kurtyny powietrznej "Natural Wind Series", prowadzącej konsumpcyjny trend.

2002 Założenie Theodoor Co., Ltd. Pierwsze centrum badawczo-rozwojowe Air Curtain.

Usługa

Usługa:

Rozumiemy, że bezpieczne korzystanie z produktów Theodoor jest bardzo ważne. Dzisiaj wiodący dostawca usług biznesowych zależy od jedności Theodoor, zapewniając aktywne i terminowe wsparcie i usługi.

Nasz zespół

Koncepcja firmy

1 / Theodoor Culture

Zawód, uwaga, koncentracja!

2 / Enterprise Mission

Idealna integracja technologii i aplikacji, osiągnięcie lepszego zielonego domu.

3 / Idea jakości

Jakość przede wszystkim po rygorystycznych i surowych niemieckich zwyczajach.

4 / Koncepcja biznesowa

Innowacja, tworzenie, udostępnianie, wygrywaj!

Naleganie na oryginalne tworzenie, ciągłe innowacje i nawiązywanie strategicznej współpracy z klientami, dystrybutorami, dostawcami, autorytetami badawczymi i wysokimi instytucjami oraz tworzenie przewag konkurencyjnych.

5 / Idea rynku

Badanie różnic i rozbieżności na różnych rynkach, przyczyniając się do badań i rozwoju w celu zaspokojenia spersonalizowanego popytu na rynkach światowych.

Staraj się być pierwszym i sfinalizowanym wyborem klientów.

6 / Koncepcja zarządzania

Theodoor traktuje zasoby ludzkie jako najcenniejszy i najcenniejszy kapitał, traktując załogę sprawiedliwie i sprawiedliwie.

Mianowanie zdolnych talentów i tworzenie środowisk studyjnych.

7 / Wartość podstawowa

Ludzie na pierwszym miejscu, Klienci jako centrum, Szczery do zarządzania i Innowacje.

8 / Cel marki

Staraj się być klasyczną marką, wiodącą niskoemisyjną.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Johnny Qiu
Tel : 0086-20-87497337
Faks : 86-20-87497011-666
Pozostało znaków(20/3000)