Wyślij wiadomość
aboutus

Linia produkcyjna

Warsztat 1: (Obróbka maszyn: cięcie, wykrawanie / tłoczenie, gięcie, spawanie… do szaf i pokryw kurtyn powietrznych i pomp ciepła)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Warsztat 2: (Warsztat silnikowy: produkuj wszystkie rodzaje silników do kurtyny powietrznej i pompy ciepła)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 

Warsztat 3: (Warsztat wtrysku robota: produkowanie komponentów ABS)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 

Warsztat 4: (Warsztat malarski: Malowanie natryskowe / pieczenie okładek)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 

Warsztat 5: (Warsztat montażowy: Linie montażowe kurtyny powietrznej)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

 

Warsztat 6: (Warsztat zbiornika na wodę: do podgrzewacza wody z pompą ciepła)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

 

Warsztat 7: (Warsztat montażowy: Linie montażowe podgrzewacza wody z pompą ciepła)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 6

 

 

OEM / ODM

Technologia Advantage

Niemieckie techniki produkcji nie tylko stale reprezentują najwyższy poziom rzemiosła produkcyjnego, ale również zawsze symbolizują najwyższy poziom jakości projektowania. W dążeniu do tak wysokiej jakości, Theodoor kładzie nacisk na koncepcję "niemieckiego artyzmu, europejskiej jakości". Wykorzystując siłę ponadnarodowych badań naukowych, dążymy do zapewnienia produktów o międzynarodowym standardzie wysokiej jakości.

Theodoor wykorzystuje najbardziej zaawansowane maszyny i urządzenia do form w najnowocześniejszych technologiach, które stanowią solidną podstawę do wprowadzenia kreatywnych pomysłów w rzeczywistość i umożliwiły nam zapewnienie, że wszystko, co robimy, jest precyzyjne i spójne.

Surowy materiał

Przy stosowaniu tak dużej ilości nowych rodzajów materiałów i zaawansowanych technologii, produkcja maszyn elektrycznych Theodoor pozwala uniknąć nadmiernego zużycia i zapewnia, że ​​produkty te są jednymi z najtrudniejszych na rynku. Żywotność produktu jest nie tylko wydłużona, ale gwarantuje również jeszcze większe bezpieczeństwo (szczególnie w ekstremalnych warunkach) oraz działanie w sposób przyjazny dla środowiska (nietoksyczny, bezwonny i ognioodporny).

Sprzęt pomiarowy

Od surowców po produkty końcowe kładziemy nacisk na wyniki: bezpieczeństwo, efektywność, oszczędność energii i ochronę środowiska, a nasze rygorystyczne testy zapewniają, że osiągamy standardy wyższe niż podobne produkty. Chcemy, aby konsumenci byli zależni od precyzji i niezawodności naszych maszyn.

R & D

Theodoor zajmuje powierzchnię budynku ponad 35 000 metrów kwadratowych i ponad 300 sztabów. Poza tym, Theodoor posiada również zmodernizowany silnik główny, linię produkcyjną przeciwprężną zbiornika na wodę, krajowe standardowe laboratorium symulacji środowiskowych oraz centrum badań technologii pomp ciepła źródła powietrza. A potem wprowadziliśmy zaawansowany niemiecki artyzm.

Zgromadził światowy zaawansowany sprzęt, który stanowi solidny fundament do produkcji i kontroli produktów wysokiej jakości. Nawet jeśli jest on wyjątkowo rygorystyczny i rygorystyczny, Theodoor z łatwością radzi sobie z sytuacją.

Theodoor koncentruje się na badaniach i projektowaniu kurtyn powietrznych i powietrznych nagrzewnic wodnych pomp ciepła. Do tej pory mamy wiele patentów na wynalazki i nadal promujemy wyższą wydajność i rynek wymagające nowych produktów.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Johnny Qiu
Tel : 0086-20-87497337
Faks : 86-20-87497011-666
Pozostało znaków(20/3000)