Wyślij wiadomość
aboutus

certyfikaty

QC profilu

Doświadczenie: Ponad 18 lat doświadczenia w produkcji i eksporcie. Ponad 100 modeli kurtyn powietrznych, odpowiednich do różnych środowisk.

Inżynier: Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie koncentrują się na kurtynie powietrznej i podgrzewaczu wody z pompą ciepła.

Maszyny i technologie: Zaawansowane maszyny i urządzenia do formowania zapewniają wydajność i niezawodność produktów.

Materiały i jakość: Na każdym etapie, od surowców po produkty końcowe, kładziemy nacisk na wyniki: bezpieczeństwo, wydajność, oszczędność energii i ochronę środowiska, a nasze rygorystyczne testy zapewniają, że osiągamy standardy wyższe niż podobne produkty. Chcemy, aby konsumenci polegali na precyzji i niezawodności naszych maszyn kurtyn powietrznych.

Kontrola jakości: 100% testy wydajności produktu.

Oszczędność kosztów: Zapewniamy długą żywotność i wysoką niezawodność Kurtyny powietrzne / Pompa ciepła o doskonałej jakości i lepszej wydajności, co skutkuje większą oszczędnością kosztów.

Informacje zwrotne od klientów są natychmiast zadawane: Klienci zawsze otrzymują szybką pomoc.

Sprzęt pomiarowy

Od surowców do produktów końcowych kładziemy nacisk na wyniki: bezpieczeństwo, wydajność, oszczędność energii i ochronę środowiska, a nasze rygorystyczne testy zapewniają, że osiągamy standardy wyższe niż podobne produkty. Chcemy, aby konsumenci polegali na precyzji i niezawodności naszych maszyn.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Johnny Qiu
Tel : 0086-20-87497337
Faks : 86-20-87497011-666
Pozostało znaków(20/3000)