| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna do ogrzewania wiatrowego |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Napięcie | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Fan Cool i ogrzewanie elektryczne |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Bardzo duża kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | drzwi przemysłowe |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Zestaw | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Operacja | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Nazwa produktu | Rodzaj okna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do okien kabin narzędziowych, klimatyzacji w pomieszczeniu do przechowywania żywności |
| Długość | 60-80 cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 4-5 m/s |
| Typ | Kurtyna powietrzna, kurtyna powietrzna typu odśrodkowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |