| Materiał | Stal lub 304 stal nierdzewna |
|---|---|
| prędkość powietrza | 9-11 m/s lub 11-13 m/s |
| napięcie | 220 V, 240 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wielkość | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Nazwa produktu | 60A Super Huge Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju, fabryki, magazynu, wysokich drzwi |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Biały, stal nierdzewna |
| Prędkość powietrza | 20 m / s-25 m / s |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Prędkość powietrza | 7-9 m / s |
| Objętość powietrza | 1150–3250 m3 / h |
| Hałas | <57 dB |
| Montaż | Montaż ścienny / okienny |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Fashion Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Natural Wind T2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 9-11 m/s |
| Zestaw | Theodoor serii 4G zasłona powietrzna |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny lub pilot zdalnego sterowania |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z wentylatorem krzyżowym |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu... |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*195*230cm |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 22-25m/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 19-22 m/s |