| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Komercyjna/przemysłowa kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Zestaw | Ostrza powietrzna Theodoor serii S6 |
|---|---|
| Kontrola | Zdalne sterowanie |
| Operacja | WŁ./WYŁ., wysoka/niska prędkość |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 220 |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | chłodne powietrze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 0,9 m do 2 m |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 3 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Wielkość | 900x280x280mm |