| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Biały, Srebrny, Szampan |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 3 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych i wyjściowych hoteli, restauracji, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m |
| Nazwa produktu | Drzwi pneumatyczne serii Titan 1 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 24 cale, 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Nazwa produktu | Wykończona kurtyna powietrzna Fashion Wind Sand Blasting |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wentylatorem, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii 3G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Fan Cool & Heating |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 1 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-60 Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali 90 cm, 120 cm, 150 cm |