| Zestaw | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Operacja | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Komercyjna zasłona powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 19-22 m/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 19-22 m/s |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna World Wind Series |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, domu towarowego itp. |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 3 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 22-25m/s |
| Zestaw | Theodoor serii 4G zasłona powietrzna |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny lub pilot zdalnego sterowania |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z wentylatorem krzyżowym |
| Nazwa produktu | Aluminiowa kurtyna powietrzna S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |