| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Podanie | drzwi przemysłowe |
| dostarczone | 380 V-50 HZ |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 90cm, 120cm |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Przepływ powietrza | 3000m³/godz |
| Waga | 20 kg |
| Zasilacz | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Ocena odporna na eksplozję | Ex Diic T4GB |
| Nazwa produktu | Nowa przeciwwybuchowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla fabryki biofarmaceutycznej, przemysłu chemicznego, laboratorium, stacji benzynowej itp. |
| Długość | 39 cali, 50 cali, 62 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Stal galwanizowana |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 20 kg |
| Typ wentylatora | Przepływ krzyżowy |
| Standard motoryczny | IP54, odporny na eksplozję |
| Typ montażu | Mocowanie na ścianie drzwi |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 25 kg |
| Zasilacz | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Eksplozja izolacyjna odporna na eksplozję | IP54, ex dbiic t4GB |