| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 3500m3/godz |
| Waga | 20 kg |
| Dostępna długość | 60 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Prędkość powietrza | 7-9 m / s |
| Objętość powietrza | 1150–3250 m3 / h |
| Hałas | <57 dB |
| Montaż | Montaż ścienny / okienny |
| Nazwa produktu | Super cienka kurtyna powietrzna grzewcza |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Cool & Heating |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Nazwa produktu | Ogrzewająca zasłona powietrza serii S5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Ogrzewacz drzwiowy typu Mini |
|---|---|
| Podanie | Do okien, małych drzwi, nagrzewnicy |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Wentylator Kurtyna powietrzna chłodząco-grzewcza |
| Długość | 24 cale, 32 cale (60 cm, 80 cm) |