| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z naturalnym wiatrem |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi wejściowych utrzymujących klimatyzację w pomieszczeniach |
| Długość | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| Prędkość powietrza | 9-11 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu... |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 30 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Materiały fanowskie | Plastik ABS |
| kolor | Biały, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 220 / 380v |
| Prędkość powietrza | 9-11 m/s |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Źródło ogrzewania | Ciepła woda przez parownik |
| Wstawianie | Mocowanie ścienne |
| napięcie | 230 V AC |
| Moc silnika | 110-160 W |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 20 kg |
| Typ wentylatora | Przepływ krzyżowy |
| Materiały fanowskie | Tworzywo ABS lub aluminium |
| Prędkość wentylatora | 2 prędkości |
| Materiał ostrza | Plastikowy |
|---|---|
| Typ montażu | Wentylator ścienny, uchwyt ścienny |
| Woltaż | 380 v |
| Prędkość powietrza | 8-9 m/s |
| Komponenty podstawowe | Silnik |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | FM-12**T/Y |
| Typ grzejnika | grzejnik wentylatorowy |
|---|---|
| Typ instalacji | Montowany na ścianie |
| Element grzejny | PTC |
| Tworzywo | Metal |
| Moc | 2000 W |