| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 22-25m/s |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kompaktowa kurtyna powietrzna Seasons |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 8-10,5 m/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 22-25m/s |
| Nazwa produktu | Aluminiowa kurtyna powietrzna S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| prędkość powietrza | 16m/s, 20m/s |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | chłodne powietrze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 0,9 m do 2 m |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |
| Typ | Podgrzewacz powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 600 mm |
| Woltaż | 230 V. |
| Gwarancja | 1 rok |