| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii Titan 5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu handlowego, chłodni, restauracji, sklepu detalicznego, stacji itp. warsztatu, parkin |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna World Wind Series |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, domu towarowego itp. |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 16 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Wentilator odśrodkowy |
| Tworzywo | Aluminiowy metal stopu + plastik |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii S7 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla wysokiej jakości restauracji, hoteli, klubów, sklepów i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| Projekt | Elegancki i kompaktowy |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Fashion Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, dworca itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Aluminium |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 20 kg |
| Rozmiar | 900 do 1500 mm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Silver Ease Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do poczekalni, fabryk spożywczych, kuchni hotelowych, piekarni itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| Rodzaj powietrza | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna wentylacji windy |
|---|---|
| Zastosowanie | Winda do miejsc mieszkalnych i komercyjnych |
| Długość | 32 cale |
| Kolor | Biały, stal nierdzewna |
| Materiał okładki | Stal nierdzewna lub stal |
| Nazwa produktu | Nowa przeciwwybuchowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla fabryki biofarmaceutycznej, przemysłu chemicznego, laboratorium, stacji benzynowej itp. |
| Długość | 39 cali, 50 cali, 62 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Stal galwanizowana |