| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 Aluminiowa srebrna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 100 mm, 120 cm, 150 cm, 180, 200 cm |
| Kolor | Aluminium (Srebrne) |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 220 |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 3 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna aluminiowa w kolorze srebrnym serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi komercyjnych |
| napięcie | 220V-50/60Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna z wentylatorem krzyżowym |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m |
| Szereg | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Działanie | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Montowanie | Mocowanie ściany / okna |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Komercyjna/przemysłowa kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Zestaw | Ostrza powietrzna Theodoor serii S6 |
|---|---|
| Kontrola | Zdalne sterowanie |
| Operacja | WŁ./WYŁ., wysoka/niska prędkość |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Zestaw | Theodoor serii 4G zasłona powietrzna |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny lub pilot zdalnego sterowania |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z wentylatorem krzyżowym |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, restauracji, sklepu detalicznego, centrum sportowego i stacji itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Białe srebro |
| Materiał okładki | Aluminium |