| Nazwa produktu | Ogrzewacz drzwiowy typu Mini |
|---|---|
| Podanie | Do okien, małych drzwi, nagrzewnicy |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Wentylator Kurtyna powietrzna chłodząco-grzewcza |
| Długość | 24 cale, 32 cale (60 cm, 80 cm) |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna z piaskiem i wiatrem |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| napięcie | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | chłodzenie wentylatorowe, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind Silver Series |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju hoteli, sieci sklepów, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| kolor | Aluminium (srebrny) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna do ogrzewania wiatrowego |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Napięcie | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Fan Cool i ogrzewanie elektryczne |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |