| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Fashion Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| prędkość powietrza | 16m/s, 20m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind Silver Series |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju hoteli, sieci sklepów, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych i wyjściowych hoteli, restauracji, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu ... |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| typu | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m, 2 m |
| Nazwa produktu | Mody Wind S5 Air Curtain |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Biały, Srebrny, Szampan |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |