| Nazwa produktu | Zestaw powietrza ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Typ odśrodkowy |
| Materiał osłony | Aluminium |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Komercyjna/przemysłowa kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację w pomieszczeniach |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s lub 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | chłodne powietrze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 0,9 m do 2 m |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu... |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Nazwa produktu | Typ pionowy Zasłona chłodnego lub podgrzewanego powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Fajne i gorące |
| Wysokość | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Nazwa produktu | Aluminiowa kurtyna powietrzna S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |