| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu... |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |