| Nazwa produktu | Ogrzewanie wody Twarda zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 1m, 1,5m, 2m |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Ogrzewanie wody Twarda zasłona powietrza |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 1,5 m |
| Kolor | Biały |
| Prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Ogrzewanie wody Twarda zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 0.9-1.8m |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 17-21m/s |
| Nazwa produktu | Zestaw powietrza ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii S7 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla wysokiej jakości restauracji, hoteli, klubów, sklepów i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| Projekt | Elegancki i kompaktowy |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Fashion Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, dworca itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Aluminium |
| Nazwa produktu | Zasłona powietrza na gorący wiatr serii 6G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Typ pionowy Zasłona chłodnego lub podgrzewanego powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Fajne i gorące |
| Wysokość | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna wentylacji windy |
|---|---|
| Zastosowanie | Winda do miejsc mieszkalnych i komercyjnych |
| Długość | 32 cale |
| Kolor | Biały, stal nierdzewna |
| Materiał okładki | Stal nierdzewna lub stal |