| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, restauracji, sklepu detalicznego, centrum sportowego i stacji itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Białe srebro |
| Materiał okładki | Aluminium |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| prędkość powietrza | 16m/s, 20m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii Titan 5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu handlowego, chłodni, restauracji, sklepu detalicznego, stacji itp. warsztatu, parkin |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 220/380 |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900x218x247cm |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 220 |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*280*280cm |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |
| Nazwa produktu | Zasłona powietrza na gorący wiatr serii 6G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna grzewcza serii U |
|---|---|
| Zastosowanie | Do ogrzewania okien i drzwi wejściowych |
| napięcie | 220 V |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 60 cm, 80 cm |