| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| Prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna grzejąca i chłodząca serii 3G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 36-calowe, 48-calowe, 60-calowe, 72-calowe 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Centrifugalna zasłona powietrza z gorącym wiatrem |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejścia lub wyjścia sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych i wyjściowych hoteli, restauracji, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Szereg | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Działanie | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Montowanie | Mocowanie ściany / okna |