| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna na gorący wiatr serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna grzewcza wiatrowa |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna z piaskiem i wiatrem |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| napięcie | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | chłodzenie wentylatorowe, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind Silver Series |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju hoteli, sieci sklepów, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
| Wymiary | 900x190x205 mm |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |