| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, restauracji, sklepu detalicznego, centrum sportowego i stacji itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Białe srebro |
| Materiał okładki | Aluminium |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii Titan 5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu handlowego, chłodni, restauracji, sklepu detalicznego, stacji itp. warsztatu, parkin |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 79 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna World Wind Series |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, domu towarowego itp. |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Sproszkowany metal |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi stołówki, piekarni, poczekalni, restauracji, sklepu detalicznego, dworca itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Aluminium |
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
|---|---|
| Wymiar | 900x200x156 mm |
| Waga | 10 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Nazwa produktu | Zestaw powietrza ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
| Wymiary | 900x200x156 mm |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Wymiar | 0,9-2m |
| Przepływ powietrza | 3000m³/godz |
| Waga | 20 kg |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi wejściowych lub wyjściowych ze sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| dostarczone | 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |