| Nazwa produktu | Aluminiowa srebrna kurtyna powietrzna serii S5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do biur, restauracji, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Wysokość instalacji | 3,5-4m |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Czerwony, srebrny, brązowy, biały |
| Nazwa produktu | Super cienka kurtyna powietrzna grzewcza |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Cool & Heating |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 Aluminiowa srebrna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 100 mm, 120 cm, 150 cm, 180, 200 cm |
| Kolor | Aluminium (Srebrne) |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| kolor | Aluminium (srebrny) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii 3G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Fan Cool & Heating |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Nazwa produktu | Tłuszcz ogrzewania powietrza z serii 4G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Element grzewczy | PODGRZEWACZ PTC |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |
| Nazwa produktu | Wykończona kurtyna powietrzna Fashion Wind Sand Blasting |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wentylatorem, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii S7 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla wysokiej jakości restauracji, hoteli, klubów, sklepów i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| Projekt | Elegancki i kompaktowy |
| Nazwa produktu | Aluminiowa kurtyna powietrzna S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |