| Typ | PODGRZEWACZ PTC |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 1000 mm |
| Woltaż | 380 V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Wymiar | 0,9 m-2m |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 20 kg |
| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Typ montażu | Wentylator ściany |
| Woltaż | AC 220V ~ 240 V. |
| Prędkość | 4000 obr./min |
| Prędkość przepływu powietrza | 25 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu... |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Zestaw | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Operacja | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Typ | Kurtyna powietrzna, kurtyna powietrzna typu odśrodkowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |