| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Materiał fanów | Aluminium |
| Materiał osłony | Stal ocynkowana |
| Woltaż | 220 V/380 V. |
| Prędkość powietrza | 25-30m/S |
| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Materiał fanów | Aluminium |
| Materiał osłony | Stal ocynkowana |
| Typ wentylatora | odśrodkowy |
| Zasilacz | 380 V. |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| kolor | biały, srebrny, złoty; |
| rozmiar | 900,1000,1200,1500,1800,2000 mm |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-240 V. |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Materiał ostrza | Plastikowy |
|---|---|
| Typ montażu | Wentylator ścienny, uchwyt ścienny |
| Woltaż | 380 v |
| Prędkość powietrza | 8-9 m/s |
| Komponenty podstawowe | Silnik |
| Woltaż | 380 v |
|---|---|
| Pojemność ogrzewania | 10 kW |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Rozmiar | 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Nazwa produktu | 60A Super Huge Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju, fabryki, magazynu, wysokich drzwi |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Biały, stal nierdzewna |
| Prędkość powietrza | 20 m / s-25 m / s |