| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 1.2m, 1.5cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 120 cm, 150 cm. |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 120 cm, 150 cm. |
| Nazwa produktu | S5 Fashion Red Air Curtain |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Kolor | Czerwony |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 w kolorze złotego brązu |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| kolor | Złoto-brązowy |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Product Name | S5 Golden Brown Air Curtain |
|---|---|
| Application | For door, entryway |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Color | Golden Brown |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 30 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Materiały fanowskie | Plastik ABS |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Typ odśrodkowy |
| Materiał osłony | Aluminium |