| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Typ | Kurtyna powietrzna, kurtyna powietrzna typu odśrodkowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |
| Nazwa produktu | Mody Wind S5 Air Curtain |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna aluminiowa w kolorze srebrnym serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi komercyjnych |
| napięcie | 220V-50/60Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna z wentylatorem krzyżowym |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| prędkość powietrza | 16m/s, 20m/s |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 Aluminiowa srebrna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 100 mm, 120 cm, 150 cm, 180, 200 cm |
| Kolor | Aluminium (Srebrne) |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| kolor | Aluminium (srebrny) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |