| Nazwa produktu | Zestaw powietrza ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Nazwa produktu | Wykończona kurtyna powietrzna Fashion Wind Sand Blasting |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wentylatorem, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 220/380 |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900x218x247cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu ... |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| typu | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m, 2 m |
| Nazwa produktu | Wyróżnienie: |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Biały, Srebrny, Szampan |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Aluminiowa srebrna kurtyna powietrzna serii S5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do biur, restauracji, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Wysokość instalacji | 3,5-4m |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Czerwony, srebrny, brązowy, biały |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 16 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Wentilator odśrodkowy |
| Tworzywo | Aluminiowy metal stopu + plastik |
| Nazwa produktu | Moda kurtyna powietrzna kurtyna wiatru |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v- 50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| typu | Chłodzenie pojedyncze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |