| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna z piaskiem i wiatrem |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| napięcie | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | chłodzenie wentylatorowe, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych i wyjściowych hoteli, restauracji, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Marka | TEODOR |
| Napięcie robocze | 220-240 V |
| Nazwa produktu | Przemysłowa zasłona powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do otwierania drzwi, utrzymując klimatyzację w pomieszczeniu i chroniąc przed muchami |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 30m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Silver Ease Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do poczekalni, fabryk spożywczych, kuchni hotelowych, piekarni itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| Rodzaj powietrza | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Typ pionowy Zasłona chłodnego lub podgrzewanego powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Fajne i gorące |
| Wysokość | 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |