| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejścia lub wyjścia sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16 m/s |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| Prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | Bariera powietrzna dla oparów kuchennych do drzwi kuchennych |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi wejściowych do domowej kuchni, hotelu, restauracji |
| Długość | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Złote, srebrne |
| Prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Bariera powietrzna dla oparów kuchennych do drzwi kuchennych |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do domowej kuchni, hotelu, restauracji |
| Długość | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Złote, srebrne |
| prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Fashion Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |
| Nazwa produktu | Przemysłowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 19-22 m/s |
| Szereg | Zasłona powietrzna Theodoor serii 6GS |
|---|---|
| Kontrola | Przełącznik ręczny z czujnikiem podczerwieni |
| Działanie | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Montowanie | Mocowanie ściany / okna |
| Nazwa produktu | Komercyjna zasłona powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju utrzymującego klimatyzację wewnętrzną |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 19-22 m/s |