| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | chłodne powietrze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 0,9 m do 2 m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii S7 |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla wysokiej jakości restauracji, hoteli, klubów, sklepów i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| Projekt | Elegancki i kompaktowy |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Zestaw | Ostrza powietrzna Theodoor serii S6 |
|---|---|
| Kontrola | Zdalne sterowanie |
| Operacja | WŁ./WYŁ., wysoka/niska prędkość |
| Napięcie robocze | 220-240 V lub 110 V |
| Wstawianie | Nawigacja ścienna / okienna |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii odśrodkowej S7 |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| Prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16 m/s |
| Nazwa produktu | Ogrzewanie wody Twarda zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 0.9-1.8m |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 17-21m/s |
| Nazwa produktu | Aluminiowa kurtyna powietrzna S6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do restauracji, biur, centrów handlowych, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Długość | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Kolor | Biały, srebrny, szampański |
| Materiał okładki | Aluminium z ABS |