| Nazwa produktu | Srebrna aluminiowa kurtyna powietrzna serii 5G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi wejściowych lub wyjściowych ze sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| dostarczone | 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Zasłona powietrza na gorący wiatr serii 6G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Zasłona powietrza na gorący wiatr serii 6G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna grzewcza serii U |
|---|---|
| Zastosowanie | Do ogrzewania okien i drzwi wejściowych |
| napięcie | 220 V |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 60 cm, 80 cm |
| Typ | Podgrzewacz powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| Woltaż | 380 V, 380 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 w kolorze złotego brązu |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wentylatorem, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50/60Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Pionowa kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| typu | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna typu pionowego |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 380 V-50 HZ |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |