| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Materiał fanów | Aluminium |
| Materiał osłony | Stal ocynkowana |
| Typ wentylatora | odśrodkowy |
| Zasilacz | 380 V. |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Napięcie robocze | 115 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Typ wentylatora | Typ przepływu krzyżowego |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | FM-12**T/Y |
| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Materiał fanów | Aluminium |
| Materiał osłony | Stal ocynkowana |
| Woltaż | 220 V/380 V. |
| Prędkość powietrza | 25-30m/S |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum and ABS |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 3500m3/godz |
| Waga | 20 kg |
| Dostępna długość | 60 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Opcje rozmiaru | 900, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 mm |