| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Typ grzejnika | grzejnik wentylatorowy |
|---|---|
| Tryb sterowania | Zdalne sterowanie |
| Typ instalacji | Montowany na ścianie |
| Element grzejny | Ogrzewanie ceramiczne Ptc |
| Tworzywo | Metal, aluminiowa pokrywa |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Wymiar | 0,9 m-2m |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 20 kg |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Kolor | Srebrny /biały |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | FM-1209T5G |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | Seria A5 |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 4000m³/godz. |
| Waga | 27 kg |
| Moc | 3N-380V-50 Hz lub 220 V. |
| Materiał ostrza | lane żelazo |
|---|---|
| Typ montażu | Wentylator ściany |
| Woltaż | AC 220V ~ 240 V. |
| Prędkość | 4000 obr./min |
| Prędkość przepływu powietrza | 25 m/s |