| Typ grzejnika | grzejnik wentylatorowy |
|---|---|
| Typ instalacji | Montowany na ścianie |
| Element grzejny | PTC |
| Tworzywo | Metal |
| Moc | 2000 W |
| Nazwa produktu | Rodzaj okna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do okien kabin narzędziowych, klimatyzacji w pomieszczeniu do przechowywania żywności |
| Długość | 60-80 cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 4-5 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii odśrodkowej S7 |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| Prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii Titan 5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejścia lub wyjścia sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 9-11 m/s |
| Typ | Kurtyna powietrzna, kurtyna powietrzna typu odśrodkowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |