| Kolor | Biały |
|---|---|
| Źródło ogrzewania | Ciepła woda przez parownik |
| Wstawianie | Mocowanie ścienne |
| napięcie | 230 V AC |
| Moc silnika | 110-160 W |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Voltage/Frequency | 220V/50-60Hz |
|---|---|
| Size | 900x190x230mm to 2000x219x263mm |
| Length | 900mm to 2000mm |
| Air velocity | 9-11m/s to 9-13m/s |
| Air volume | 1400m3/h to 4400m3/h |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 30 kg |
| Typ wentylatora | Odśrodkowy wentylator |
| Materiały fanowskie | Plastik ABS |
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
|---|---|
| Zakres wymiarów | 0,9-2m |
| Waga | 18 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| typ kurtyny powietrznej | Typ przepływu krzyżowego |
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
|---|---|
| Waga | 20 kg |
| Typ wentylatora | Przepływ krzyżowy |
| Materiały fanowskie | Tworzywo ABS lub aluminium |
| Prędkość wentylatora | 2 prędkości |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Źródło ogrzewania | Ciepła woda przez parownik |
| Wstawianie | Mocowanie ścienne |
| napięcie | 230 V AC |
| Moc silnika | 110-160 W |
| Materiał ostrza | Plastikowy |
|---|---|
| Woltaż | 220V |
| Prędkość | 1100 obr./min |
| Tworzywo | Stop aluminium, ABS i aluminium |
| Wysokość montażowa | 2,5 - 3M |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Blade material | Plastic |
|---|---|
| Mounting type | Wall Fan |
| Voltage | 230V |
| Fan type | Cross flow fan |
| Body material | Stainless steel or steel |