| Napięcie robocze | 380 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie sufitowe |
| Wymiar | 900-2000mm |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 20 kg |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 1.2m, 1.5cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna wiatru pustynnego |
|---|---|
| Podanie | Drzwi przemysłowe, przedpokój |
| dostarczone | 380 V-50 HZ |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 90cm, 120cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 120 cm, 150 cm. |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne serii 1 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120 V-60 Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali |
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Kurtyna drzwi przepływu przepływu |
| Zasilacz | 220-240 V/1 pH/50 Hz |
| Materiał ostrza | Plastikowy |
|---|---|
| Typ montażu | Wentylator ścienny, uchwyt ścienny |
| Woltaż | 380 v |
| Prędkość powietrza | 8-9 m/s |
| Komponenty podstawowe | Silnik |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 10 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Dostępne rozmiary | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Prędkość powietrza | 11 m/s |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zdalne sterowanie | Tak |
| Nazwa produktu | Drzwi powietrzne World Wind Series |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze fajne |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |