| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna grzewcza wiatrowa |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z bezpośrednią wentylacją |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 24 cale, 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Mody Wind S5 Air Curtain |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Bardzo duża kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Jednorazowe chłodzenie |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Typ | Podgrzewacz powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 600 mm |
| Woltaż | 230 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Podgrzewacz powietrza |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| Woltaż | 380 V, 380 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna typu pionowego |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | chłodzenie i ogrzewanie |
| Wysokość | 200 cm, 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm, 450 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Podanie | drzwi przemysłowe |
| dostarczone | 380 V-50 HZ |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 90cm, 120cm |
| Nazwa produktu | Bardzo duża kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | drzwi przemysłowe |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |