| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna gorącego wiatru serii 5G |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Cool & Heating |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Typ | Kurtyna powietrzna, kurtyna powietrzna typu odśrodkowego |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |
| Nazwa produktu | Bardzo duża kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Drzwi przemysłowe, wejście |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | /Fan cool. |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna S5 w kolorze złotego brązu |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| kolor | Złoto-brązowy |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | 24V zasłona powietrzna prądu stałego |
|---|---|
| Zastosowanie | Samochód, ciężarówka, sprzęt |
| Dostarczone | DC24V |
| Rodzaj | Jednorazowe chłodzenie |
| Długość | 80cm, 100cm, 120cm. |
| Product Name | S5 Golden Brown Air Curtain |
|---|---|
| Application | For door, entryway |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Color | Golden Brown |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Korzystanie z windy Zasłona powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, windy |
| Dostarczone | 220V-50/60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 410 mm, 585 mm, 750 mm |
| Nazwa produktu | Aluminiowa srebrna kurtyna powietrzna serii S5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do biur, restauracji, hoteli i budynków komercyjnych itp. |
| Wysokość instalacji | 3,5-4m |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Czerwony, srebrny, brązowy, biały |
| Napięcie robocze | 380/400 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Przepływ powietrza | 4500m³/godz. |
| Waga | 30 kg |
| Prędkość powietrza | 22m/S |