| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
| Wymiary | 900x190x205 mm |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 15 kg |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi wejściowych do sklepu, hotelu, restauracji, sklepu ... |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| typu | Powietrze odśrodkowe |
| Długość | 0,9 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m, 2 m |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Nazwa produktu | Bariera powietrzna dla oparów kuchennych do drzwi kuchennych |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych do domowej kuchni, hotelu, restauracji |
| Długość | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Złote, srebrne |
| prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Super i gorący wiatr |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Wiatrak ochładzający i ogrzewający zasłona powietrza |
| Długość | 0.9m, 1.2m, 1.5m |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna źródła wody przemysłowej |
|---|---|
| Zastosowanie | drzwi przemysłowe |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodna i gorąca |
| Długość | 120 cm, 150 cm. |
| Nazwa produktu | S7 Modne zasłony powietrzne |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Biały |
| Prędkość powietrza | 11,5-14,5 m/s |
| Nazwa produktu | Ogrzewająca zasłona powietrza serii S5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |