| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna na gorący wiatr serii 5G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220v lub 380v-50Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Tłuszcz ogrzewania powietrza z serii 4G |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Element grzewczy | PODGRZEWACZ PTC |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Silver Ease Wind |
|---|---|
| Zastosowanie | Do poczekalni, fabryk spożywczych, kuchni hotelowych, piekarni itp. |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Kolor | srebrny (stal nierdzewna) |
| Rodzaj powietrza | Pojedyncze chłodzenie, ma co najmniej 2 silniki |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*350*240cm |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejściowych i wyjściowych hoteli, restauracji, sklepów |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Kolor | Białe srebro |
| prędkość powietrza | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Nazwa produktu | Moda kurtyna powietrzna kurtyna wiatru |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v- 50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| typu | Chłodzenie pojedyncze, ma co najmniej 2 silniki |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale |
| Nazwa produktu | Modna kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | białe srebro |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna Fashion Wind S5 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| kolor | Biały, srebrny, czerwony, brązowy |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna do ogrzewania ciepłej wody |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Woda chłodząca i ogrzewająca powietrze |
| Długość | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna typu pionowego |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi |
| dostarczone | 380 V-50 HZ |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |