| Nazwa produktu | Nowa przeciwwybuchowa kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla fabryki biofarmaceutycznej, przemysłu chemicznego, laboratorium, stacji benzynowej itp. |
| Długość | 39 cali, 50 cali, 62 cale |
| Kolor | Biały |
| Materiał okładki | Stal galwanizowana |
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
|---|---|
| Wymiar | 900x200x156 mm |
| Waga | 10 kg |
| Typ silników wentylatorów | AC |
| Typ wentylatora | Kurtyna powietrzna z przepływem krzyżowym |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Typ montażu | Nawigacja ścienna / okienna |
| Wymiary | 900x200x156 mm |
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |
| Typ mocowania | Mocowanie ściany / okna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 900*195*230cm |
| Nazwa produktu | Centrifugalna zasłona powietrza z gorącym wiatrem |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi wejścia lub wyjścia sklepu, hotelu, restauracji, sklepu, supermarketu |
| Dostarczone | 380v-50HZ |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna chłodząca i grzejąca |
| Długość | 36 cali, 48 cali, 60 cali |
| Nazwa produktu | Ogrzewacz drzwiowy typu Mini |
|---|---|
| Podanie | Do okien, małych drzwi, nagrzewnicy |
| dostarczone | 220 V-50 Hz |
| Rodzaj | Wentylator Kurtyna powietrzna chłodząco-grzewcza |
| Długość | 24 cale, 32 cale (60 cm, 80 cm) |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna z serii Natural Wind |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Jeden fajny |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Wielkość | 900x280x280mm |
| Nazwa produktu | Woda ciepła ogrzewanie zasłona powietrza |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 220V-50Hz |
| Rodzaj | Źródło wody chłodne i ogrzewające powietrze |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm |