| Nazwa produktu | Bariera powietrzna dla oparów kuchennych do drzwi kuchennych |
|---|---|
| Aplikacja | Do drzwi wejściowych do domowej kuchni, hotelu, restauracji |
| Długość | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Złote, srebrne |
| Prędkość powietrza | 7-9m/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowa zasłona powietrzna |
|---|---|
| Zastosowanie | Do otwierania drzwi, utrzymując klimatyzację w pomieszczeniu i chroniąc przed muchami |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Kolor | Biały |
| prędkość powietrza | 30m/s |
| Napięcie robocze | 230 VAC |
|---|---|
| Typ montażu | Mocowanie ściany / okna |
| Wymiar | 0,9-2m |
| Przepływ powietrza | 3000m³/godz |
| Waga | 20 kg |
| Typ | Kurtyna powietrzna |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłoga stojąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar (L*W*H) | 480x330x3000 |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Oszczędzanie energii |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna 5G z gorącym powietrzem |
|---|---|
| aplikacji | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 220 v lub 380V-50Hz |
| typu | Chłodzenie i ogrzewanie kurtyny powietrznej |
| Długość | 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna serii 5G w osłonie aluminiowej |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Dostarczone | 120v-60Hz lub 220v-50/60Hz |
| Rodzaj | Chłodzenie wiatrakiem |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna World Wind Series |
|---|---|
| Zastosowanie | Do drzwi |
| Dostarczone | 120 V-50/60 Hz lub 220 V-50/60 Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze fajne |
| Długość | 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |
| Nazwa produktu | Sufitowa kurtyna powietrzna do ogrzewania wiatrowego |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Napięcie | 220 V lub 380 V-50 Hz |
| Rodzaj | Kurtyna powietrzna Fan Cool i ogrzewanie elektryczne |
| Długość | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| Długość | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| kolor | Srebrny (stal nierdzewna) |
| Prędkość powietrza | 13-16 m / s, 16-20 m / s |