| Nazwa produktu | Drzwi pneumatyczne serii Titan 1 |
|---|---|
| Podanie | Do drzwi, przedpokoju |
| dostarczone | 120v-50 / 60Hz lub 220v-50 / 60Hz |
| Rodzaj | Pojedyncze chłodzenie |
| Długość | 24 cale, 36 cali, 40 cali, 48 cali, 60 cali, 72 cale, 96 cali |
| Weight | 15 KG |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan type | Cross flow fan |
| Control type | remote control or key switch |
| Air speed | 2 speeds |
| Typ grzejnika | PODGRZEWACZ PTC |
|---|---|
| Moc | 2000 W |
| Tworzywo | Metal |
| Rozmiar | 60cm, szerokość 80cm |
| Woltaż | 220 V~ 50 Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Typ montażu | Mocowanie na ścianie drzwi |
|---|---|
| Typ silnika | Silnik AC |
| Waga | 25 kg |
| Zasilacz | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Eksplozja izolacyjna odporna na eksplozję | IP54, ex dbiic t4GB |
| Typ | PODGRZEWACZ PTC |
|---|---|
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Wymiar (L*W*H) | 1000 mm |
| Woltaż | 380 V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie robocze | 230 V AC |
|---|---|
| Przepływ powietrza | 2000 m3/h |
| Waga | 13 kg |
| Typ wentylatora | Wentylator typu przepływu |
| Dostępny rozmiar | 90,100,120,150,180 200 cm |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | S3 |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Theodoor |
| Orzecznictwo | CE |
| Numer modelu | Seria FM-LD |